Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal web sitesi sizin yaptığınız işi en iyi anlatan bir platformdur.

Kurumsal web sitenizi hem tasarlıyor hem de kodluyoruz. Sadece size özgün şık kurumsal web satarım seçeneklerimiz ile rakiplerinize fark atabilirsiniz. SEO uyumlu kurumsal web sitesi ile daha fazla kullanıcıya veya daha fazla potansiyel müşteriye ulaşabilirsiniz.

Web siteleri kurumların veya bireylerin kesintisiz erişilebilen tanıtım ve iletişim mecralarıdır. Web sayfanızda şirketiniz veya şahsınız adına tüm verileri toplayabilir hedef kitlenize broşür ve formlar gönderebilirsiniz.

Softhan Yazılım belirlenen hedef kitlenin ihtiyaçlarına göre tasarlanır. İnternet kullanıcıları genel olarak aradıkları konuları arama motorları üzerinden ararlar. Bu sebeple web sitelerimizin arama motorlarına uyumlu bir şekilde tasarlanması en önemli önceliktir. Fakat sadece arama motorlarına uyumlu bir web tasarımı ayırt edilmenizi sağlamaz. Rekabetin son derece yoğun bir şekilde yaşandığı internet dünyasın da ön sıralarda yer alabilmek için web sitemizin tasarım kalitesi ve kolay kullanılabilirliği rakiplerimize göre bir adım önde olmamızı sağlamaktadır.

Kurumsal web sitesi 

Web tasarım birçok internet kullanıcısı tarafından görselliği ifade eden bir kavram olarak algılanmaktadır. Fakat bu tanım tam olarak web tasarım kavramının anlamını yansıtmamaktadır. Web tasarımları içerik, görsel tasarım entegrasyonu ile oluşur.

Kurumsal web sitesi yaptınız işiniz ile aynı özelliklere sahip olması gerekli.

Kurumsal web sitesi; firmaların online sisteme geçişini sağlayan bir mecradır. Kurumsal web sitesi; potansiyel müşterilere veya kullanıcılara ulaşmanızı sağlayan en önemli gereksinimdir.

Rekabetin yoğun yaşandığı bir dönemde seo uyumlu kurumsal web sitesine sahip olmak büyük avantaj sağlayacağını unutmamalı.


Kurumsan web sitesi neden önemli?

Web tasarım yaptığınız işin aynası gibidir. Her ne iş ile uğraşırsanız uğraşın size ulaşmak için insanlar iki yöntem kullanacaklar.

Birinci yöntem web sitenizin olup olmadığı.

İkincisi de sosyal medya hesabınız var mı?

Sosyal medya hesabı rahat ulaşım sağlar fakat kurumsal bir yapı kazandırmaz.

Web sitesi aracılığıyla size ulaşanlar, size ve yaptığınız işe güven duyarlar.

Web tasarımı insanlara veya müşterilerinize güven vermek için en önemli bir yoldur. 

Web tasarımı yapan firmalar diyerek arama motorlarında arattığınızda çoğu hazır şablonlar kullanan firmalar çıkacaktır. Hazır şablonlar deyim yerindeyse belediye dağıtmış gibi duruyor. 

Web tasarımda ne kadar yenilikçi olursanız, web siteniz için o kadar güzel ve albenili olacaktır. Tabi ki tek başına tasarım yeterli değildir. Yaptığınız işlere göre de farklı bir çizgisi olmalı. 

"Kurumsal web tasarım yapan firmalar" dediğinizde karşınıza bir çok firma çıkacaktır. Her kes kötü biz iyi yapıyoruz demek çok yanlış olur. Fakat web tasarımı yapacak firmayı iyi seçmeniz gereklidir.

Kurumsal web sitesi yapan firmalarda neye dikkat etmeliyiz dediğinizi duyar gibiyim. Kurumsal web sitesi yapan firmalar her zaman siteyi ne amaç için yaptığınızı sormalı. İhtiyacınıza göre tasarım yapmalı. Web tasarım ve yazılım sonrası mutlaka teknik destek vermeli. En önemlisi her zaman ulaşılır olmalı. Yazılım dünyasında ulaşılır birilerini bulmak çok zordur.

Kaliteli ve kurumsal web tasarım için en doğru adrese geldiğinizi belirtmek isterim.

Web site tasarımlarında uyulması gereken en önemli ölçüt içerik ve tasarımın birbirini tamamlamasıdır.

Web siteme SEO yaptırmalı mıyım?

Kurumsal web sitesine SEO yapılmalı mı? Evet, kesinlikle yapılmalı. SEO, web sitenize rakiplerinize göre daha iyi avantaj sağlayacaktır. SEO yapılmış olan web sitesi kullanıcılara daha rahat ulaşmasını sağlar. Yeni kullanıcılar veya ziyaretçiler potansiyel yeni müşterileriniz olacağını unutmayın. Özellikle web sitenizde ürün tanıtımı yapıyorsanız mutlaka SEO yaptırmalısınız. SEO optimazsyonu için bizim ile irtibata geçebilirsiniz.

Bunun en iyi örneğini sayfamızda bulabilirsiniz. Softhan Yazılım bunun için size sunulan bir ayrıcalıktır.

Web tasarım bizim işimiz,